soc molodУ багатьох країнах соціальна робота із молоддю має відносно тривалу історію. Ключова аргументація важливості молодіжної роботи полягає в тому, що вона є справді корисною для дітей як для майбутніх громадян. Це заклало початок молодіжної політики, що базується на відповідних цінностях.

Молодіжна робота сприяє індивідуальному та соціальному прогресу завдяки діяльності, в якій молодь набуває необхідні навички та напрямки мислення. Саме тому робота молоді в соціальній сфері була закладена в законодавствах, урядових програмах багатьох міст в різних країнах. Проте, з початку 1990-х років посилюється тиск на молодіжну роботу з метою перевірки її на реальну спроможність в суспільстві.

Громадська підтримка роботи в молодіжній сфері стала залежна від продемонстрованих нею результатів. Великі міжнародні дослідження доводять, що молодіжна робота була занадто повільною для проведення оціночних досліджень по її ефективності в порівнянні з багатьма іншими послугами (Durlak,J., Mahoney, J., Bohnert, A. & Parente, M., 2010 року; Matteo, M., Campbell-Patton, C., 2008; Діксон, Вігурс і Ньюман, 2013).

labar mol proek fullМета проекту: підвищення потенціалу молодіжних громадських організацій та ініціативних груп через покращення знань та отримання навиків з розробки та реалізації проектів.

Організатори: ГО “АТОМ”, Молодіжним центр праці,  ГО “Молода Просвіта”. Фінансуванням заходів проекту здійснюють  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпус Миру США.

Суть проекту: Навчальний курс для молоді з проектного менеджменту та маркетингу. Тренінгова програма складається з 5 тренінгів по 4 години та охоплює теми: планування проектів, складання бюджету, фандрейзинг, командотворення, маркетингова стратегія, організаційний брендинг.