ПОДАТИ ПРОЕКТ

Ви можете подати проект тут

Ми можемо допомогти тобі у реалізації твоєї ідеї. Реалізація проектів та ідей, які сприяють розвитку нашого міста - одна із складових діяльності нашого центру. Проекти можуть стосуватись працевлаштування, громадянської освіти, мистецтва, неформальної освіти, тощо. Наша команда є відкритою для допомоги тобі у реалізації проекту. Для реалізації проекту ти зможеш отримати в першу чергу технічну та інформаційну підтримку, а також в деяких випадках фінансову


Подати проект

Конкурс на отримання освітньої стипендії

77 main new.1480496595Міжнародна неприбуткова організація PH International продовжує конкурсний відбір дітей віком від 13 до 15 років на отримання освітньої стипендії для участі у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови, що проводиться за підтримки Посольства США в україні і фінансується Державним депертаментом США. Дедлайн - 15 жовтня 2017 р.

Більше грантів у розділі Гранти.

Особливо заохочуються до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я, багатодітних сімей і ін. молоді люди, які можуть потребувати допомоги в зв’язку з матеріальними обставинами.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ 
Програма Access дає можливість учням у декількох регіонах України, зокрема у місті Харків, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. 

Програма складається з двох компонентів:
1. Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів.
2. Культурні заходи, які будують розуміння Сполучених Штатів.

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: листопад 2017 р. - серпня 2019 р.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ: заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі Центру "Window on America in Kharkiv" (Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, пл. Свободи, 4. тел. +38 097 3578543) та Excellent English School (вул. Отакара Яроша, 29., тел. +38 057 3409006).

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ: вівторок, четвер – 16.00-18.00, субота – 10.00-12.00.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язані з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

ВИМОГИ ПРОГРАМИ: 
Кандидати на участь у програмі мають продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови.
Документи, що необхідні для участі у програмі:
1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію)
2. Табель або атестат навчального закладу за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, середній бал успішності повинен бути не менш, ніж 8 з 12. Також до уваги братимуться рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів.
3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї, чи особи/cім’ї, яка перебуває у складних обставинах чи інший статус, що може бути підставою для прийому до програми 
4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см
5. Резюме (перелік досягнень і навичок)
6. Рекомендаційні листи від: керівника навчального закладу та вчителя англійської мови
Зазначені документи (копії) надсилати на адресу ел. пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Тел. для довідок: +380504018821

Останній день прийому документів: 15 жовтня 2017 р.

за інформацією із сайту https://gurt.org.ua