ПОДАТИ ПРОЕКТ

Ви можете подати проект тут

Ми можемо допомогти тобі у реалізації твоєї ідеї. Реалізація проектів та ідей, які сприяють розвитку нашого міста - одна із складових діяльності нашого центру. Проекти можуть стосуватись працевлаштування, громадянської освіти, мистецтва, неформальної освіти, тощо. Наша команда є відкритою для допомоги тобі у реалізації проекту. Для реалізації проекту ти зможеш отримати в першу чергу технічну та інформаційну підтримку, а також в деяких випадках фінансову


Подати проект

English Drama Club запрошує долучитися до постановки вистави англійською мовою за оригінальним фільмом “ Один вдома”. Потрібні школярі старших класів, студенти або дорослі,які хочуть спробувати себе на сцені. Репетиції щонеділі о 15. 00 -16.30 діти і 16.30-18.00 дорослі в приміщенні молодої просвіти . Вартість занять 200 гр в місяць. Якщо ви хочете вдосконалити знання англійської мови, розвинути свої творчі здібності,вільно поводитись на сцені – тоді вам до нас! Довідки за телефоном 0978375575

soc molodУ багатьох країнах соціальна робота із молоддю має відносно тривалу історію. Ключова аргументація важливості молодіжної роботи полягає в тому, що вона є справді корисною для дітей як для майбутніх громадян. Це заклало початок молодіжної політики, що базується на відповідних цінностях.

Молодіжна робота сприяє індивідуальному та соціальному прогресу завдяки діяльності, в якій молодь набуває необхідні навички та напрямки мислення. Саме тому робота молоді в соціальній сфері була закладена в законодавствах, урядових програмах багатьох міст в різних країнах. Проте, з початку 1990-х років посилюється тиск на молодіжну роботу з метою перевірки її на реальну спроможність в суспільстві.

Громадська підтримка роботи в молодіжній сфері стала залежна від продемонстрованих нею результатів. Великі міжнародні дослідження доводять, що молодіжна робота була занадто повільною для проведення оціночних досліджень по її ефективності в порівнянні з багатьма іншими послугами (Durlak,J., Mahoney, J., Bohnert, A. & Parente, M., 2010 року; Matteo, M., Campbell-Patton, C., 2008; Діксон, Вігурс і Ньюман, 2013).

Сторінка 1 із 2