ПОДАТИ ПРОЕКТ

Ви можете подати проект тут

Ми можемо допомогти тобі у реалізації твоєї ідеї. Реалізація проектів та ідей, які сприяють розвитку нашого міста - одна із складових діяльності нашого центру. Проекти можуть стосуватись працевлаштування, громадянської освіти, мистецтва, неформальної освіти, тощо. Наша команда є відкритою для допомоги тобі у реалізації проекту. Для реалізації проекту ти зможеш отримати в першу чергу технічну та інформаційну підтримку, а також в деяких випадках фінансову


Подати проект

“Лабораторія молодіжних проектів”

labar mol proek fullМета проекту: підвищення потенціалу молодіжних громадських організацій та ініціативних груп через покращення знань та отримання навиків з розробки та реалізації проектів.

Організатори: ГО “АТОМ”, Молодіжним центр праці,  ГО “Молода Просвіта”. Фінансуванням заходів проекту здійснюють  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпус Миру США.

Суть проекту: Навчальний курс для молоді з проектного менеджменту та маркетингу. Тренінгова програма складається з 5 тренінгів по 4 години та охоплює теми: планування проектів, складання бюджету, фандрейзинг, командотворення, маркетингова стратегія, організаційний брендинг.

Учасники: учасниками проекту можуть стати члени молодіжних  громадських організацій, ініціативних груп та просто громадсько активні люди, які хочуть розробляти та втілювати свої проектні ініціативи.

Можливості для учасників:

  • безкоштовне якісне навчання
  • нові корисні знайомства (друзі, однодумці, тренери-експерти)
  • залучення партнерів до реалізації своєї ініціативи
  • отримання індивідуальних консультацій щодо свого проекту

Результати проекту:

  • 46 учасників пройшли навчання та опанували основи проектного менеджменту
  • учасниками розроблено 7 нових проектів для міста Тернополя та області
  • кожна проектна команда отримала індивідуальну консультацію в експертів таких галузей як управління проектами, маркетинг, управління персоналом,  бізнес-партнерство та співпраця з донорами
  • створено даний ресурсний онлайн центр http://molod.te.ua, обладнаний навчальними відео й ресурсами, які є у вільному доступі для використання зацікавленими людьми по всій Україні

Реєстрація для участі у майбутніх курсах проекту зареєструватися можна тут

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfM1eaiKZomC9OsEeWCk6SiYlHR_9ShVzb2cqjnWFLT4Bi3fg/viewform?c=0&w=1

Контактна інформація детальнішу інформацію щодо майбутніх курсів проекту можна отримати за номерами: 098 122 53 25, 098 711 19 21.